Містичний телесеріал включає в себе елементи надприродного і чорної комедії. У ньому розповідається про те, що є команда женців, які полегшують смерть людей, звільняючи їх душі тіл за кілька секунд до їх загибелі. Вони як живі, але при цьому виконують особливі завдання. Це трапилося і з головною героїнею вісімнадцятирічної Джорджією Ласс, яка не цінувала своє життя. Вона кинула навчання, посварилася з батьками і взагалі не звертала увагу на свою молодшу сестру Реджі. Дівчина влаштовується в кафе офіціанткою не допрацьовує зміну вибігає на вулицю і там гине, на очах у багатьох свідків подій, від кришки унітазу космічної станції.

З цього моменту починається її інше потойбічне існування, яке повно несподіваного. Джорджія замінює одне з женців, який звільнив її душу, так як, він зібрав певну йому кількість і вирушив на інший етап. Її жахає те, що вона стає свідком багатьох інших людських трагедій і при цьому доводиться працювати серед живих.

Влаштували на роботу в агентство, починає замислюватися, як не правильно і в порожню жила, постійно сумує за своїми рідними. Чи є дорога назад? Серіал Мертві, як я 1-2 сезон (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Гроссман, Джеймс Вітмор мл, Пітер Лоэр
В ролях: Еллен Муф, Менді Пэтинкин, Жасмин Гай, Каллум Блу, Лора Харріс, Брітт МакКиллип, Крістін Уиллз, Сінтія Стівенсон, Талія Рейнджер, Крістал Даль