Медаль пошани – це найкраща з нагород. Люди, які отримали цю нагороду, вважаються найбільш безстрашними воїнами службовці своєї нації. Даний серіал розповідає про тяжкий військовий час солдатів Америки, ворожі атаки представляли велику небезпеку. Але їх безстрашність і відвага допомогла дати ворогові відсіч і закінчити цю війну. У серіалі можна побачити і відчути всю тяжкість несення служби бійців, що приносили багато в жертву заради свого народу. Близькі та рідні цих бійців, посприяли в серіалі, розкажуть нам, що вони пережили і відчули в той час, а також передали відео з архівів родини.

Родичі пишаються своїми героями, які не побоялися йти на смерть і здолати противника. Крім того надані й інші матеріали з журналів і газет, а також відео архіви, що розповідають про страхітливі події. Само собою в повній мірі не передати, що тоді кожен з них пережив, коли вороги розряджали свої кулемети, постійні вибухи і голодування сиділи в брудних окопах хлопців.

Але все ж вони принесли перемогу своїй батьківщині. Оскільки билися на смерть, не тільки за свою країну, а й за своїх рідних. Серіал Медаль пошани 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеймс Молл, Джеймс Медіган, Роберт Легато
Актори: Джо марторана, Тайлер Вільямс, Олівер Хадсон, Дерек Міо, Стівен Грейм, Вел Лорен, Джонатан Стенлі, Джейк Ейбел, Мейн Ендрю, Омар Ангуло