Серіал Марлон 1 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Марлон завжди вважав, що він живе правильно, а тому він дуже щасливий. Кожен день він проживає веселячись і ні в чому собі не відмовляючи. Йому дуже подобається таке життя і припиняти його він не має наміру. Тільки ось жорстока доля в черговий раз доводить, що все не вічно. Ось і веселощі несподівано для чоловіка і закінчується як раз в той момент, коли вирішує відвідати його колишня дружина і нагадати, що у нього є діти, яких він зобов’язаний виховувати. Марлон навіть не думає про те, щоб відмовитися від своїх дітей, більше того, він готовий стати зразковим батьком і огорнути любов’ю і турботою.

Тільки от дружина не сильно розділяє з ним подібне завзяття, так як вона впевнена, що діти повинні виховуватися зовсім по іншому і про це вона постійно нагадує свого недбайливого чоловіка. Але Марлон зовсім не засмучується від того, що екс-дружина вважає його не досить хорошим батьком. Він готовий терпіти все її нападки і докласти максимум зусиль до того, щоб довести, що він чудовий батько і що дітям з ним дуже подобається. Серіал Марлон 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки от визнає жінка хоч коли-те, що чоловік дійсно заради дітей готовий на все і намагається не покладаючи рук, або ж до останнього його буде пиляти і в усьому докоряти не помічаючи його достоїнств?

Режисер: Роббі Кантрімена, Ерік Дін Сітон, Енді Екерман
В ролях: Ессенс Еткінс, Amir O’Neil, Нотлім Тейлор, Марлон Уайанс, Діалло Редл, Бреше Уебб, Marty Bingham, Дженніфер Р. Блейк, Грег Брайан, Justin Claiborne