Серіал Маркус всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


В житті вчительки Полі Клочко сталася страшна трагедія. Вона втратила свого сина Марка, причому хлопчик не помер від хвороби і не потрапив під машину. Дитину викрали з дитячого садка, в якому він повинен був бути в повній безпеці. Пошуки малюка нічого не дали, невтішна жінка не змогла повернути дитину додому. Минуло кілька років, під час перегляду новин з-за кордону Поліна бачить свого сина на екрані. В одному з торгових центрів Риги стався інцидент, що викликав інтерес преси. Жінка впевнена, що бачила власного сина, але поліція відмовляється відкрити нову справу.

Це дуже клопітно, поліцейським здається, що перед ними зійшла з розуму істеричка, яка приймає чужу дитину за втраченого малюка. Поліна береться за самостійне розслідування, в результаті якого вона близько знайомиться з колишнім силовиком. Денис Денисов-майор у відставці, його дочка вчиться в класі полі, він співчуває її горю і готовий допомогти. Під час розслідування з’ясовується, що Марк — не єдиний зниклий дитина, що в останні п’ять років кілька інших малюків зникли за схожих обставин. Серіал Маркус всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Поліна готова зробити все, щоб повернути сина, вона впевнена, що Марк ще живий, і вона зможе знову обійняти хлопчика. Щоб досягти мети, необхідно зрозуміти, як працює система торгівлі дітьми, знайти людей, які роблять цей страшний бізнес.

Режисер: Антон Азаров
В ролях: Євгенія Розанова, Кирило Рубцов, Ріхард Леперс, Олександр Нейкенс, Лілія Ребрик, Агнесе Цируле, Ксенія Мішина, Михайло Кукуюк, Єва Шевченко-Головко, Сергій Деньга