Серіал Марчелла 2 сезон (2016) дивитись онлайн в HD якості


Другий сезон розповість про те, що Марчелла вирішила, що прийшов час змінити все своє життя. Жінка більше не відчуває колишньої пристрасті у відносинах з чоловіком і вважає що їм краще розлучитися. Однак подібне не дуже добре позначається на їх дочки. Дівчина незабаром повинна закінчити школу і подібні відносини матері з батьком дуже сильно позначаються на ній, ставленні до життя і її стані в цілому. Сама ж Марчелла не до кінця розуміє чого вона хоче і як насправді буде правильно. А тому вирішує з головою піти в роботу. Вона детектив і незабаром їй доручають одну справу, з якою героїня має намір у Щоб то не було розібратися.

Під час проведення розслідування дівчина з’ясовує, що в цій справі присутня величезна кількість доказів пов’язаних з важливими справами, які не вдалося вирішити в не настільки віддаленому минулому. Тепер вона має намір розібратися з усім і знайти відповіді на всі питання, а з ними і злочинця. Велика ймовірність, що якщо вона дозволить всі загадки, і знайде зв’язки між цими злочинами, то зможе розібратися не тільки з цим злочином, але і з усіма, які залишилися нерозкритими.

Однак чи зможе вона впоратися з усім, що на неї навалилося, і при цьому розібратися зі своїм особистим життям? Серіал Марчелла 2 сезон (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Чарльз Мартін, Джонатан Тепліцкі, Хенрік Георгссон
Актори: Ганна Фріл, Рей Пантаки, Ніна Сосанья, Ніколас Пиннок, Чарлі Ковелл, Шинед Кьюсак, Джек Дулан, Гаррі Ллойд, Тобіас Зантельман, Джеймі Бамбер