Ольга і Дарина, давні подруги сюжету «Мама моєї дочки», тепер разом чекають появи своїх малюків, вже уявляючи наступні приємні клопоти. Раніше вони завжди знаходили спільну мову з дитинства ставши нерозлучними подружками. Потім разом підійшовши до школи, милі панни сиділи за однією партою, ніколи не розлучаючись після занять. Навіть коли одна раптово хворіла, інша з солідарності придумувала різні небилиці, щоб залишившись вдома, поспішити до приятельки, нудьгуючої з градусником під пахвою. Як раніше дівчата збираються проводити час разом, катаючи в колясках на прогулянці своїх дітей, стежачи за появою перших зубів, потім боязких кроків, щоб згодом спостерігати спільно за їх дорослішанням.

Але життя має свої бачення на майбутнє обох дамочок, підносячи справжній урок дорослішання обом красуням. Під час складних пологів малюк Даші вмирає, лікарі не збираються вводити мати в курс події горя, приховуючи справжні проблеми від породіллі. Повернувшись, додому, вбита горем Дарина, раптом починає відчувати з боку чоловіка неприкриту холодність і байдужість до себе. Серіал Мама моєї дочки (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Потроху незрозумілі напади відчуженості переходять до скандалів, сварки стають частими гостями цього сімейства, що залишився без немовляти і не знайшов сил перенести горе разом.

Режисер: Єва Стрельникова
В ролях: Катерина Варченко, Євгенія Розанова, Володимир Заєць, Валерій Панков, Анжеліка Ешбаєва