Єзекіїль зовсім недавно вийшов на свободу і тепер він має намір докласти всіх своїх зусиль до того, щоб почати своє життя з чистого аркуша. Він більше не хоче думати про те, що щось може піти не так або ж він знову через свої витівки може опинитися за гратами. Хлопець намагається докласти більше сил до того, щоб більше ніколи не повторилося подібне і йому не довелося позбутися найціннішого. Однак його старший брат розуміючи наскільки складно йому доведеться, пропонує братові вступити в мотоклуб, вважаючи, що там у нього буде більше шансів на те, щоб виправити своє життя і зажити як він мріє.

Однак там його чекають далеко нелегкі деньки, адже буквально в перше ж хвилини свого знаходження там він опиняється між протистоянням двох місцевих злочинних угруповань. Зайве уважно цього хлопця ставить під загрозу хороше ставлення з боку його нових товаришів, та й існування всього клубу в цілому. Звісно ж, він розуміє, що йому потрібно бути гранично обережним, але якщо він не буде грати правилам, то все його товариші від нього відмовляться.

Але чи зможе він докласти всіх своїх зусиль до того, щоб довести, що йому можна довіряти або ж все піде зовсім не за планом? Серіал Майянці 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Норберто Барба, Гай Ферленд, Курт Саттер
Актори: Дж.Д. Пардо, Клейтон Карденас, Едвард Джеймс Олмос, Сара Болгер, Майкл Ірбі, Карла Баратта, Антоніо Харамільо