Всі дії представленого кінематографічного проекту розгортаються навколо підлітка, який виявляє у себе неймовірні здібності, про які раніше міг почути хлопець, лише подивившись який-небудь фільм. Одного разу, молодий чоловік, нічого не розуміючи, чує у себе в голові незвідані голоси, які примушують хлопчика вийти на вулицю і відправитися назустріч двом незнайомцям. Після майбутньої зустрічі, молода людина усвідомлює, що має здатність переміщатися в просторі поза часом.

Унікальна здатність, по початку, досить сильно лякає молодого хлопця, однак, з часом, молода людина розуміє, що є спадщиною еволюції людини і в усьому світі починають з’являтися люди молодого віку, які мають тим чи іншим вмінням. Герой знайомиться з двома підлітками, подібними йому, але мають інші здібності. Разом хлопці починають вчитися керувати новими вміннями і контролювати свою неймовірну силу. Чим привертають увагу державних структур, які розшукують подібних підлітків, щоб залучити їх до роботи на державні служби особливого призначення. Серіал Людина майбутнього 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопцям доведеться ховатися від охочих не тільки залучити їх до роботи, але і від охочих знищити «новоспечених» надлюдей, вважаючи, що вони небезпечні для решти населення людей.

Режисер: Денні Кеннон
В ролях: Роббі Амелл, Марк Пеллегріно, Пейтон Лист, Сара Кларк, Аарон Йу, Люк Мітчелл, Джейкоб Коган, Джеффрі Пірс, Марк Таллман, Ендрю Стюарт-Джонс