Серіал Легіон 3 сезон (2019) дивитись онлайн в HD якості


Людський розум – мабуть, найбільша загадка нашого світу. Він вивчений всього на кілька відсотків, і інші можливості і дивацтва нашого розуму поки ще покриті мороком. Також залишаються загадкою багато психічні розлади. Девід Хеллер-молодий чоловік, який з підліткового віку страждає дисоціативним розладом особистості. У його голові живуть різні голоси, які немов розривають його на частини. Крім того, він є мутантом і володіє надприродними здібностями, і це не дивно, адже його батько Чарльз Ксав’єр, потужний телепат і засновник команди супергероїв «Люди Ікс».

Причому кожна з особистостей Хеллера відповідає за якусь конкретну суперздатність. Однак чоловік не хоче так жити, і його бажання-позбутися від здібностей і від голосів всередині. Він звертається до лікарів і психотерапевтів, але ніхто не може йому допомогти, тому він сам вирішує боротися з усім тим, що відбувається в його організмі. Серіал Легіон 3 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Одного разу він зустрічає чарівну дівчину Сідні Бенет, і закохується в неї. Тепер у нього є певна мета – змінитися заради неї і стати звичайною людиною. Але незабаром з’ясовується, що Сідні, як і він, володіє точно такими ж здібностями.

Режисер: Michael Uppendahl, Денні Гордон, Ной Хоулі
Актори: Ден Стівенс, Рейчел Келлер, Обрі Плаза, Білл Ірвін, Jeremie Harris, Ембер Мідсандер, Кеті Аселтон, Джин Смарт, Маккензі Ґрей