Серіал Лаудермілк 1 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


У чоловіка серйозні проблеми зі сприйняттям навколишнього світу. Він поводиться дивно, але така поведінка викликана несприятливим минулим. Герой серіалу «Лаудермілк» сильно пив. У нього майже нічого не залишилося. Без роботи, рідного дому і віри персонаж приречений на муки. Алкоголь повністю витіснив різні захоплення, завоювавши основне місце. Остаточно спився людини навряд чи щось могло врятувати. Відбувається справжнє чудо, коли Сем повністю відмовляється від випивки. Під час спеціального відновного курсу медикам не вдалося отримати бажаний результат. Чоловік дійсно кинув пити, проте його поведінка не відповідала прийнятим нормам в суспільстві.

Ексцентричні витівки оточуючими людьми сприймаються по-різному. Скромний особняк відповідав поточному фінансовому становищу. Образумившийся громадянин відвідував церкву, щоб провести бесіду з анонімними алкоголіками. Виступи не надто допомагали відвідувачам через неадекватну поведінку Лаудермілка. Після численних скарг священик змушений відреагувати. Нещодавно Сем переключився на іншу справу, в якій може реабілітувати себе.

Овдовіла жінка не може нічого зробити з дочкою, що вживає наркотики. Головний герой вирішив навернути нову підопічну на правильне життя… Серіал Лаудермілк 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Фарреллі
В ролях: Джекі Флінн, Тімоті Веббер, Брендан МакНамара, Лора Меннелл, Аня Савчіч, Марк Брендон, Анна Галвин, Б.Дж. Харрісон, Тобі Левінс, Деніел Бейкон