Серіал Кровна помста всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


Для молодого і цілеспрямованого бізнесмена Іллі все в житті склалося чудово. В Європі хлопець мав власний бізнес і пишався своїми досягненнями, але настав час повернутися на батьківщину і відшукати біологічну сім’ю, з вини якої він залишився в притулку. Але йому пощастило, коли приємна подружня пара прийняла малюка в свій будинок. Однак доля знову засмутила хлопця, забравши у нього батьків, загиблих від рук невідомого вбивці. В 12 років він знову опинився у дитбудинку, а після повноліття задався метою і здійснив неймовірний стрибок, домігшись успіху власною працею. Тепер дорослий самодостатній чоловік готовий розкрити правду свого народження і помститися всім, хто позбавив його прийомної сім’ї.

У рідному місті стоїть майже збанкрутілий завод і власником є батько Іллюші Віктор Соболєв. Юнак продав за кордоном все своє майно, щоб за допомогою товариша провернути вигідну угоду, щоб пробратися до лав управителів. Хлопцеві вдалося купити активи підприємства, і тепер він вигідний інвестор. На шляху до вершини помсти він зустрічає свого брата близнюка Богдана, який народився міцним і здоровим дитиною, на відміну від Іллі з патологічними відхиленнями в організмі. Серіал Кровна помста всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Між молодими людьми виникає серйозний конфлікт, і Богдан позбавляється місця начальника. Помста діє безвідмовно, поки він не закохується в наречену свого братика Діну.

Режисер: Мирослав Малич
Актори: Олександр Константинов, Віталій Салій, Олександр Наумов, Станіслав Боклан, Оксана Архангельська, Сергій Калантай, Ірина Антоненко, Всеволод Болдін, Анастасія Цымбалару