Алекс Шуман — перспективний співробітник, який на відмінно справлявся з усіма своїми обов’язками і отримував хорошу зарплату. Однак це його зовсім не радувало, так як йому було нудно постійно займатися одним і тим же. Чоловікові шалено хотілося чогось нового і цікавого, але начальство його фірми подібне не цікавило. Більш того хлопцеві набридло те, що всі дивляться на нього із заздрістю. Він довгий час все це терпів, але в один момент просто не витримує і вирішує все кинути і піти. У нього є мрія розпочати свою особисту справу, він упевнений, що це безсумнівно принесе йому не малу прибуток і порадує тим, що йому постійно буде чим зайнятися і не пропаде інтерес.

Тільки ось дружина його не стала підтримувати в цій справі, що дуже сильно засмутила чоловіка, адже він сподівався на те, що вони будуть тільки за. Тим більше всі родичі не припиняють постійно нагадувати йому, що у нього двоє дітей, яким потрібна увага і вони постійно чогось хочуть. На їх виховання необхідні гроші і не малі. Серіал Корпорація Алекса / Стартап 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чоловік не може зрозуміти, чому ніхто не усвідомлює, що це лише тимчасові труднощі і скоро вони отримають величезну вигоду з цього всього. Чи зможе Алекс домогтися не тільки взаєморозуміння, а й успіхів у своїй справі?

Режисер: Зак Брафф, Річі Кін
В ролях: Еліша Хениг, Одісси Джеймс, Зак Брафф, Ку Сіркар, Джон Патрік Джордан, Джессіка Микайла Адамс, Надеж Огюст, Елеонора Коскі, Анджали Бімані