Серіал Кондор 1 сезон (2018) дивитись онлайн в HD якості


Джо Тернер-вельми обдарований молодий чоловік, який шукає відповідний додаток своїм здібностям. Одного разу на зв’язок з ним виходять агенти ЦРУ. Вони пропонують амбітному головному герою цікаву і відповідальну роботу на благо Вітчизни. Так він стає співробітником американських спецслужб. Хлопець знайомиться з колегами, які раді поповненню в своїх рядах. Однак незабаром працівники відділу Джо починають гинути від рук професійних кілерів. Всі спроби чоловіка відстежити висококваліфікованих найманців ні до чого не призводять. Тернер швидко розуміє, що проти своєї волі опинився втягнутий в смертельну гру.

Поступово йому вдається отримати цікаву інформацію, що стосується його ворогів. Головний герой дізнається, що до загибелі його знайомих причетні дуже високопоставлені чиновники з декількох силових відомств. Такі люди звикли йти по головах заради досягнення своїх цілей, так що смерть рядових співробітників ЦРУ їх нітрохи не турбує. Серіал Кондор 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Джо усвідомлює, наскільки небезпечно зв’язуватися з цими мерзотниками, що користуються своїм становищем в особистих інтересах. Але, незважаючи на цю обставину, він збирається помститися лиходіям, що окупував високі кабінети.

Режисер: Ендрю Маккарті, Лоуренс Триллинг
Актори: Макс Айронс, Лім Лубани, Кетерін Каннінгем, Gage Graham-Arbuthnot, Христина Моусес, Мона Траоре, Кейт Вернон, Стів Белфорд, Гебріел Хоган, Далмар Абузейд