Сюжет розгортається навколо впливового мільярдера на ім’я Джеффрі Таннер, який прославився за рахунок новаторства в напрямку високих технологій. Але доля була не так благочестива, як могло здатися, і одного разу перед ним постало серйозне випробування — його улюблена дочка була по-звірячому вбита і згвалтована. Винного дуже швидко зуміли відшукати і притягнути до відповідальності. Але незважаючи на це, Таннер з кожним днем все більше впевнений у тому, що у в’язниці опинився невинна людина, тоді як вбивця ходить десь на волі. Щоб знайти істинного лиходія, Джеффрі збирає команду, якій належить втілити в життя унікальну розробку — доступну для всіх систему краудсорсингових розслідувань.

Будь-яка людина може встановити додаток і зареєструватися в системі для того, щоб передавати різну інформацію, будь то фотографії або особисті свідчення. Після цього, всі дані аналізуються за допомогою програми і передаються правоохоронним органам. Серіал Колективний розум / Мудрість натовпу 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

До цієї роботи багатій приваблює і детектива Томмі Кавано, який був першим, хто взявся за справу про вбивство його дочки, проте, був усунений з-за того, що був незгодний з рішенням поліції.

Режисер: Адам Девідсон
В ролях: Джеремі Пайвен, Наталія Тена, Річард Т. Джонс, Моніка Поттер, Блейк Лі, Джейк Метьюз, Чад Рук, Іон Оверман