Джон Доріан-новоявлений доктор, який крім професіоналізму, відрізняється особливою любов’ю до єдинорогів і іншим казковим створінням. Наш герой і його численні друзі тільки закінчили навчання в університеті і тепер вирушили в якості стажистів в одну з найпрестижніших клінік міста. Доктор Доріан — дуже добрий хлопець, який найбільше на світі хоче сподобатися своєму наставнику доктору Перрі Коксу. Однак Перрі Кокс терпіти не може свого підлеглого, постійно жартуючи над ним. Незважаючи на всі проблеми, незабаром доктора все ж знаходять спільну мову і вчаться працювати спільно.

Постійно потрапляючи в неприємні і курйозні випадки, хлопці все одно не сумують і продовжують дивитися на життя з широкою посмішкою на губах. Джону відразу сподобалася чарівна Елліот рід, яка недолюблює власне ім’я. У клініці стажистам допомагає освоїтися симпатична медсестра Карла, що обожнює читати всім нотації. Ніхто не слухає медсестру, але найчастіше вона виявляється права. У Карлу закохується Кріс Терк, кращий друг доктора Доріана. Серіал Клініка 1-9 сезон (2001) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Незважаючи на різні характери і професійні принципи, хлопці готові підтримати один одного в будь-якій ситуації, особливо, коли доводиться протистояти шкідливому головлікаря Келсо.

Режисер: Майкл Алан Спіллер, Білл Лоуренс, Адам Бернштейн
В ролях: Зак Брафф, Дональд Фейсон, Сара Чок, Джон К. Макгінлі, Ніл Флінн, Джуді Рейес, Кен Дженкінс, Кріста Міллер, Сем Ллойд, Елізабет Бенкс