Варто було Кевіну вийти на пенсію, як він тут же усвідомив, що сидіти вдома дуже нудно, йому потрібно було терміново чимось зайнятися. Так чому б не зайнятися проблемами домочадців і не постаратися вирішити їх все. Тільки ось сімейство не сильно радо такому його втручанню і тому намагається всім виглядом показати, що зараз зовсім не до цього, що безсумнівно змушує чоловіка почати сумувати. Але на допомогу приходить вірний друг, у якого безсумнівно знайдеться в запасі кілька головоломок, а тому він готовий дуже швидко і оперативно виправити всю ситуацію і не дати одному занудьгувати, за що Кевін йому дуже вдячний. Але в один прекрасний день все повністю змінюється.

Він усвідомлює, що не бажаючи нагромаджувати його і витрачати його дорогоцінний час, сім’я дуже багато приховала від нього свого часу і пов’язано це в тому числі з їх хобі і захопленнями. Так що чоловікові потрібно по новому дізнаватися всіх своїх рідних. І на цьому все не закінчується. Його дочка зустрічається з хлопцем, якого можуть в будь-який момент депортувати, а значить серце його дівчинки буде розбите. Серіал Кевін зачекає 2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ось цього чоловік зовсім ніяк не може допустити. Він має намір якомога швидше вирішити цю проблему і зробити все, щоб його маля була щаслива. Тільки от чи вийде у нього і чи буде сім’я рада його втручанню?

Режисер: Енді Фікмен
Актори: Кевін Джеймс, Марі-Чарльз Джонс, Леонард Ерл Хауз, Гарі Валентайн, Ленні Веніто, Ерінн Хейс, Райан Картрайт, Джеймс ДіДжакомо, Крістофер Брайан Роач, Тейлор Спрейтлер