Головним героєм є молодий хлопець по імені Френк Касл, який намагався жити за біблійними законами і проповідувати віру в Бога всьому своєму оточенню. З роками Касл сподівався, що зможе стати священиком і вислуховувати досконалі гріхи парафіян. Але незабаром Френку прийшла в голову інша думка, адже він усвідомив, що не зможе миритися з порушеннями біблійних заповідей, які здійснюють люди. Чоловік зустрів симпатичну дівчину, закохався в неї і не хотів більше відпускати від себе. Вони одружилися і почали жити разом, займаючись вихованням народжених дітей. Френк вирішив піти служити в морську піхоту, щоб заробити грошей для своєї сім’ї.

Він став кращим снайпером загону, тому брав участь у багатьох військових завданнях. Минуло багато років, коли Касл закінчив кар’єру військового, і повернувся до коханої жінки і дітей. Вони разом будували плани на спільне майбутнє, гуляли по парку і розважали дітлахів. В один з сонячних днів, сім’я знову вибралася на прогулянку, де їм довелося стати свідками перестрілки двох кримінальних угруповань. Серіал Каратель 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Внаслідок цих подій багато людей було вбито, в тому числі загинули близькі головного героя. Він залишився живий, отримавши важку травму. Касл вирішив стати месником, щоб знищити вбивць своїх рідних.

Режисер: Енді Годдард, Марк Йобст, Карі Скогланд
В ролях: Бен Барнс, Джон Бернтал, Джейсон Р. Мур, Ебон Мосс-Бакрак, Майкл Натансон, Джеймі Рей Ньюман, Ембер Роуз Рева, Пол Шульц, Даніель Веббер, Дебора Енн Уолл