На планеті Каприка відбувається останній в історії технологічний прорив. Всі сили кинуті на дослідження космосу. Рідному дому мільйонів жителів загрожує жахлива доля-руйнування. До трагедії залишається близько шістдесяти років. Два впливових, могутніх клану об’єднуються в загальному пориві воскресити померлих дітей. Вчені проводять серію експериментів. Результати приголомшливі — наука рухається трохи вперед, а штучний інтелект разом із створеним біологічним тілом стає ідеальною машиною. Вона переживе творця, і буде жити вічно. Поломки система ремонтуються в сплячому режимі.

Для підтримки і контролю рівня енергії робот використовує звичайні ресурси-їжу, сонячне світло, воду. Нова раса вселяє жах в серця людей. Вони вимагають вбити творіння, і назавжди заборонити їх виробництво в промислових обсягах. Два друга сваряться. Серіал Капріка 1 сезон (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сім’ї знову ворогують, але тільки тепер одна з них здатна створити небезпечну зброю, які знищать суперників раз і назавжди. Спроби помиритися ні до чого не призводять. Починається війна, кінець якої покладе тільки випадок.

Режисер: Майкл Нанкін, Джонас Пат, Джон Дав
В ролях: Ерік Столц, Есай Моралес, Паула Малкомсон, Алессандра Торесон, Магда Апанович, Саша Ройз, Поллі Уокер, Джим Томсон, Брайан Маркинсон, Хіро Канагава