Серіал Капітанша 2 всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


У другому сезоні ми продовжимо спостерігати за життям Олександри. Дівчина з самого дитинства метала про те, що вона зможе налагодити своє життя і отримати все, чого їй так хотілося. Однак доля немов знущалася над нею. Спершу вона позбулася всіх своїх рідних, а потім була змушена і покинути свою прийомну сім’ю. Вся справа в тому, що цим людям вона не потрібна була і вони тільки думали про те, як би їм отримати весь стан, який залишився після її батьків. Розуміючи це дівчина вирішує, що було б не погано почати жити самостійно і ні від кого не залежати. Вона була впевнена в тому, що сама з усім зможе впоратися.

Але незабаром у неї починаються проблеми з фінансами. Вона розуміє, що самостійно вона просто не здатна з усім розібратися і їй потрібно думати більш простий спосіб, як усе вирішити. Незабаром вона вирішує вийти заміж за заможного чоловіка, так як впевнена в тому, що таким чином вона забуде про проблеми з фінансами. Звичайно, вона розуміла, що про почуття в таких відносинах не може бути й мови. Але це її зовсім не бентежило і вона вірила, що це ніяк не позначиться на її життя.

Однак незабаром їй доводиться усвідомити, що цей шлюб тільки обтяжує її, а тому їй потрібно якомога швидше постаратися позбутися від нього… Серіал Капітанша 2 всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Володимир Янощук
Актори: Анна Михайловська, Олександр Ратніков, Анна Шепелєва, Олександр Попов, Віталій Салій, Маргарита Шубіна, Лариса Кадочнікова, Юлія Домашець, Даша Волга, Олександр Мавриц