Перед тим як вийти заміж і взяти на себе всі відповідальності матері головна героїня була відмінним працівником правоохоронних органів. Ключова героїня захоплюючого серіалу шалено любила небезпечний вид діяльності, в якому вона показувала неймовірні успіхи. Але одного разу на шляху у юної особи зустрівся чарівний, як їй тоді здавався чоловік, який зміг підкорити її серце. Кандіс Ренуар готова була кинути все в рідному місті і відправитися услід за коханим, який зробив їй пропозицію руки і серця. Таким чином, головна героїня опинилася в Сінгапурі, де вона проведе 10 насичених і щасливих років життя.

Саме там і з’явилися на світ її четверо улюблених і обожнюваних дітей, які змінили її життя. Але сімейне життя Кандіс складалася не найкращим чином. Одного разу дівчина прийняла рішення про розлучення. Незважаючи на наявність 4-х дітей головна героїня не побоялася зробити такий серйозний і відчайдушний крок. Вона забирає своїх дітей і залишає межі величезного мегаполісу. Серіал Кандіс Ренуар — детектив із декрету 6 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Незабаром багатодітна мама опиняється в рідних краях, де збирається почати нову сторінку свого життя. Незабаром ключова героїня відправляється в поліцію, де влаштовується майором з розслідувань кримінальних справ в портовому місті Франції.

Режисер: Nicolas Picard, Stéphane Malhuret, Olivier Barma
Актори: Cécile Bois, Рафаель Ленгле, Gaya Verneuil, Дэльфин Річ, Clara Antoons, Etienne Martinelli, Alexandre Ruscher, Paul Ruscher, Саміра Лашаб, Stéphane Blancafort