Віка і Ніка зовні як дві краплі води, а ось характер у дівчат кардинально відрізняється. Віка — ексцентрична особа, якій подобається бути в центрі уваги, а тому не дивно, що вона змогла непогано себе проявити. А ось Ніка воліє залишатися в тіні і здається її такий розклад цілком влаштовує. До того ж кожна дівчина намагається налагодити і своє особисте життя. Правда Віка має намір відправитися в подорож по Україні разом зі своїм новим знайомим. Вона була впевнена, що хлопець письменник, а тому вони б з ним дуже добре порозумілися і змогли б поговорити на різні теми. Тільки от начальство не побажало відпустити красуню нікуди.

Тоді вона домовляється з сестрою, щоб та на час зайняла її місце і дозволила гарненько розслабитися. У подорожі Віка дізнається про те, що її новий знайомий насправді наркодилер, а після того як вона виводить його на чисту воду він викрадає її машину. Варто було їй повернутися, як її тут же ловить поліція, звинувачуючи в наїзді на людину. Ніка ж у цей час вживається в роль сестри і знайомиться з усім її оточенням, в тому числі і з коханим Вікі.

Але що найстрашніше — дівчина розуміє, що закохалася в нього. Що ж вони стануть робити далі і як стануть складатися їх долі? Серіал Інша я всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: ТРК Україна
В ролях: Валентин Томусяк, Слава Красовська та ін.