Серіал Грінліф 2 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Сімейство Грінфілів вирішило заснувати свою власну церкву. Справи у церкви пішли настільки добре, та й вона користувалася такою популярністю, що кілька поколінь сімейства очолюють її. Тільки ось все сімейство далеко не є прикладом для наслідування. І від побожного сімейства в них мало що залишилося. Але про це мало хто знає і нікому і в голову б не прийшло дізнаватися такі подробиці про сімейство одного з найвпливовіших людей містечка. Але як би там не було, всі секрети в шафі не сховаєш і рано чи пізно, деякі вчинки привертають увагу людей, не зацікавлених в релігії.

Дружину єпископа завжди не особливо цікавила життя її родини, вона завжди користувалася людьми так, як вважала за потрібне. І зараз вона змусила повернутися Дочка з онукою лише зі своєї особистої вигоди. Тільки ось Грейс не особливо любителька грати під дудку матері і вона так просто не поведеться на всі її хитрощі. Тим більше дівчину саму не особливо хвилює мати і її родичі. Причина по якій вона приїхала сюди з дочкою зовсім інша.

Вона має намір з’ясувати, як померла її сестра і хто за цим всім стоїть. Ось тільки чи сподобається дівчині все, що вона дізнається, або ж все це краще б так і залишалося таємницею? Серіал Грінліф 2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Аллен Крокер, Клемент Вірго, Дженіс Кук-Леонард
Актори: Мерл Дендрідж, Кімберлі Хоторн, Ламман Ракер, Ти Іарстон, Дебора Джой Вінанс, Дезрі Росс, Кіт Девід, Лінн Уітфілд, Опра Уїнфрі, Бенджамін Паттерсон