Серіал Грімм 2 сезон (2012) дивитись онлайн в HD якості


Маленький Макс завжди відрізнявся від однолітків унікальними математичними здібностями. У міру дорослішання пристрасть до аналітики і підвищення інтелекту ставало для хлопця непереборним, і направити їх він вирішив в несподіване для всіх русло. Протягом тривалого періоду містер Коен шукав унікальний цифровий код, за алгоритмом якого змінюються всі показники на біржах. Настільки ґрунтовна життєва мета зробить неймовірний прорив науці, але математик не усвідомлював, наскільки небезпечними можуть бути його дослідження. Поява перших результатів в математичних експериментах сильно змінили навколишній світ вченого.

Першими про дані прознали авторитетні людці з Уолл-стріт, які бажають заграбастати код від розумного аналітика. Після секретна релігійна організація відправила кілька божевільних фанатиків, щоб теж отримати інформацію. Ці божевільні здатні піти навіть на вбивство, щоб домогтися поставлених завдань, і наблизитися до витоків світобудови. Серіал Грімм 2 сезон (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Маса перешкод і труднощів стоїть на шляху у Коена, якщо він хоче вплинути на рух світової історії. От тільки чи вдасться йому завершити глобальні дослідження, і вберегти власне життя?

Режисери: Норберто Барба, Терренс О’хара, Ерік Ланевилль
В ролях: Девід Джінтолі, Битси Таллок, Сайлас Уейр Мітчелл, Расселл Хорнсбі, Саша Ройз, Реггі Лі, Клер Коффі, Брі Тернер, Роберт Бланш, Денні Бруно