​​​​Річард Грейвс протягом останніх двадцяти років розмірковував лише над тим, як це здорово бути людиною, який займаючи посаду президента зміг забезпечити для себе прекрасну старість. Лише ось вся ейфорія підійшла до кінця на двадцятому році відпустки, так як тепер героя кінострічки став мучити іншого питання. Він все частіше замислюється над тим, що зміг зробити для своєї країни і народу поки займався управлінням держави. І тоді він зрозумів, що насправді нічого хорошого так і не сталося. За весь свій термін він не зміг полегшити життя для мирних громадян, а навіть навпаки ще сильніше ускладнив її. Адже тоді він думав тільки про своє життя і робив все для того, щоб в старості йому жилося добре.

Настає момент, коли Річард вирішує будь-що повернутися в політику. Він допустив занадто багато помилок і тепер повинен їх виправити будь-якими способами. Тільки він навіть не міг і подумати наскільки складне йому буде досягти поставленої перед собою мети. Про нього, як колишнього президента всі вже давно забули. Знаходилися і такі люди, які вважали що повернутися він вирішив лише з фінансової причини та інші питання його не хвилюють.

Незважаючи на такі обставини, Грейвс не має наміру просто так здаватися і він обов’язково повинен довести своєму народу зворотне… Серіал Грейвс 2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джошуа Майкл Штерн
Актори: ШЕД Едейр, Брайан барель, Девід Манзанарес, Джастін Робертс, Нік Нолті, Антон Тоні