Серіал Голос з минулого (2018) дивитись онлайн в HD якості


Льоша ще з дитинства знав, ким він стане, коли виросте. Професія лікаря його тягнула і він будучи юнаком відразу вступив до медичного училища. Пізніше отримавши диплом він влаштувався в одну з міських лікарень. Там герой буквально жив. Працюючи хірургом він проводив складні операції майже кожен день. Його колеги не раз просили їх замінити і на що герой ніколи не відмовляв. Завідувач відділенням розуміє, що хлопець працює на знос цілодобово. Знаючи з досвіду, що така цілеспрямованість без перерви одного разу може призвести до фатальних випадків. Головлікар буквально змушує Олексія взяти вихідні.

Не сміючи не послухатися доктор ввечері йде в кінотеатр на сеанс фільму. Там він знайомиться з дівчиною Червоної. Після він пропонує її проводити, але жіноча особа відмовляється і каже, що трохи ще посидить. Вночі він не міг заснути, весь час думаючи про неї. Не витримавши закоханий пропонує їй піти на побачення. Вона погоджується і приїжджає на інвалідному візку.

Тільки тоді він зрозумів її дивність і чому вона відмовилася від супроводу. Він хоче знайти тих, хто так вчинив з бідолаха. Якби він знав, що винуватець трагедії якраз стояв перед Алою. Серіал Голос з минулого (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Анатолій Григор’єв
В ролях: Олександр Попов (IV), Клавдія Дрозд, Анатоль Фон-Филандра, Наталя Калатай, Михайло Кукуюк, В’ячеслав Гіндін