Валентина — справжня російська жінка. Вона змогла перенести масу випробувань, пережила смерть батьків і гідно замінила їх для молодшої сестри. Будучи ще неповнолітніми дівчата, героїням довелося зіткнутися зі страшною трагедією, після якої вони залишилися сиротами. З цього моменту дівчата стали згуртованою командою, і завжди трималися разом. Оксана була забезпечена любов’ю і турботою Валі, а подорослішавши, стала прислухатися до її думки, і намагалася наслідувати їй у всьому. Але тривало це лише до моменту, коли молодша сестра не закохалася в хлопця, який покликав її заміж. Старша сестричка виявилася категорично проти такого раннього шлюбу з підозрілим нареченим.

Саме тому сестри сильно поскандалили, Оксана зібрала речі і вирушила з коханим в інше місто. Після цієї події головні героїні втратили всі зв’язки, і не спілкувалися протягом тривалого часу. Минув час, Валентина зіткнулася з ще більш складними випробуваннями. Вона втратила новонароджену дитину, пережила зраду чоловіка. І зараз, втомившись від усього вона вирішила переїхати в невелике село і влаштуватися в місцеву клініку. Серіал Голос янгола всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але незважаючи на початок нового етапу, Валю мучить вина перед рідною сестрою. Вона не бажає втрачати останнього, рідного для неї людини, і тому відновлює пошуки Оксани, але…

Режисер: Віра Яковенко
В ролях: Настя Задорожна, Олексій Зубков, Софія Котлярова, Олексій Тритенко, Сергій Сипливий