Серіал Годинник з зозулею всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


«Годинник з зозулею» — новий мелодраматичний детективний серіал українського виробництва, в центрі подій якого виявилася молода жінка Катя Юдіна. У житті їй дуже пощастило. Вона народилася в хорошій родині. Батьки її дуже любили, ні в чому їй не відмовляли. Вона виросла і стала прекрасною дівчиною. У неї був чудовий молодий чоловік, якого вона дуже любила. Вона навчається в інституті на архітектурному факультеті і цього року закінчує його. І незважаючи на те, що вона ще студентка, у неї вже є кілька пропозицій про роботу. Здавалося б, її життя складається просто ідеально. Багато про подібне тільки мріють. Однак ніколи і ні в чому не можна бути впевненою повністю.

Дівчина жила і не замислювалася про те, що відразу все може змінитися. Мати Каті – Олена – померла дуже раптово, притому при вельми загадкових і дивних обставин. Дівчина була вибита з колії і просто не уявляла, як далі життя. Вона ніяк не могла впоратися з цією втратою і відчувала, що її життя вже ніколи не буде колишньою. Але найдивовижнішим була поведінка її батька. Михайло вже через всього лише два місяці несподівано знову одружився. Катя просто не могла в це повірити. Обраницею батька стала молода красива Наталія.

Вона була всього лише на пару років старше Каті. Дочка це дуже обурювало, і вона відчувала, що батько зрадив і маму, і її саму. Наталя всіляко намагалася подружиться з Катею. Серіал Годинник з зозулею всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Максим Бернадський
В ролях: Дарина Плахтій, Віра Шпак, Всеволод Болдін, Сергій Дзялик, Володимир Лілицький, Павло Текучев, Олександр Боднар