Третій сезон продовжить розповідати про страшні події, які стали наслідками наукового експерименту, який проводили військові і вчені. Минуло багато часу з тих пір, коли перша хвиля прокотилася по всьому світу. Саме в той момент всі дорослі зникли і залишилися лише діти. Група підлітків була відвезена на ферму, де повинна була звикати до нового життя і намагатися знайти спосіб вижити. Один з хлопців бажав знайти ліки. яке нарешті дозволить їм не боятися завтрашнього дня і не переживати про те, що вони всі можуть померти. Решта хлопців теж бажали зробити все ІІ знайти хоч якийсь вихід з ситуації, що склалася. Звичайно ж це буде зовсім не просто до того ж з кожним днем у них з’являлося все більше труднощів.

В околицях знаходилося все більше заражених і це змушувало хлопців ще більше хвилюватися. До того ж один з них запевняє, що в світі з’явилося щось більш жахливе, ніж просто монстри і хвилі створені вченими. Чи вдасться хлопцям впоратися зі всім і на цей раз, вижити і виправити ситуацію, яка була спровокована пристроями, які придумали вчені?

Або ж їм варто готуватися до того, що жити їм залишилося зовсім недовго, а врятуватися від цих хвиль немає ніякої можливості? Серіал Глухий кут 3 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стівен Кемпбелл
Актори: Грета Грегорі, Кей Джей Апа, Beulah Koale, Моллі Лішман, Simon Mead, Флінн Стюарт, Charlie Preston, Tim Hamilton, Jesse Wikiriwhi, Пітер Вини