Головний персонаж – хоробрий принц, якого звуть Галавант. Це-вкрай добропорядна, хороша, душевна людина, готова до геройства, що живе праведними намірами і благодійними думками. У Галаванта є дама серця, чудова дівчина, на яку він будувати плани щодо створення сімейного вогнища, проте, як не рідко трапляється, чуже благополуччя і добросердя стає поперек горла мерзенним і розлюченим людям. Саме такий правитель держави по сусідству, ім’я якому Річард, на дух не переносить великодушного Галаванта. Він приймає рішення, чого б то йому не стояло, прибрати з дороги проклятого ворога, звернути його існування в справжнє пекло.

Для цієї мети Річард підлаштовує незліченні гидоти Галаванту, але він справно уникає всі пастки, більш того, по своєму великодушності, принц не має наміру завдавати удару у відповідь мерзенному, оманливого Річарду, він шкодує цього увязнувшего у власній жовчі і злості людини, біля якого немає ні єдиного вірного товариша, вірної дружини, немає нічого того, заради чого люди живуть у цьому світі. Серіал Галавант 2 сезон (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На життєвому шляху лицаря випадає багато неприємностей і випробувань. Коли він вривається в замок, де відбувається вінчання його коханої з іншим чоловіком, то намагається все змінити.

Режисер: Джон Фортенберри, Кріс Кох, Деклан Лауни
В ролях: Джошуа Сасс, Тімоті Омандсон, Вінні Джонс, Меллорі Джэнсен, Карен Девід, Люк Янблад, Бен Преслі, Даррен Еванс, Стенлі Таунсенд, Genevieve Allenbury