Серіал Форс-мажори 7 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Незважаючи на те, що Майклу вдається звільнитися, це ніяк не змінило плачевного становища. Харві вирішив, що саме Росс винен у тому, що фірма на межі банкрутства, не безпідставно. Це змушує його посвариться з учнем і намагаються згуртувати своїх підлеглі. А це завдання не з легких, адже між ними раз у раз виникають нові конфлікти. Зрештою Джессіка вирішує піти і шукати щастя в іншому місці. Так як вона була головною причиною, чому компанія не розпалася, шансів зберегти її в цілісності було не дуже багато, але Спектру вистачить і того, щоб домогтися свого.

Але доля була проти цього. Наприклад, Луїс розлучається з Тарою, змушуючи всіх його ненавидіти, адже той знову показав свій дерьмово характер. Але не це було головною проблемою. Донна, колишня страшним помічником, бажає пробитися ще вище, незважаючи на своїх колег. Вона не вважала їх конкурентами, ставлячись як до сміття. Начальнику в особі Харві врегулювати ситуацію не представлялося можливим, принаймні, одному. Серіал Форс-мажори 7 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тому той вирішує помириться зі своїм напарником. Але той вже занадто багато разів прощав наставника і не хотів йти на контакт. Тоді герой вирішує нарешті переступити свою гордість і таки визнати власну провину.

Режисер: Кевін Брей, Антон Кроппер, Майкл Сміт
В ролях: Д.Б. Вудсайд, Меган Маркл, Сара Рафферті, Рік Хоффман, Гебріел Махт, Патрік Джей Адамс, Джина Торрес, Макс Топплін, Аманда Шулл, Девід Костабайл