У серіалі «Флеш» з тих пір як одинадцятирічний Баррі втратив матір, що стала жертвою звірячого вбивства, а батька посадили у в’язницю за злочин, якого той не скоював, пройшло багато років. Пошуки правди привели юнака в поліцію, у відділ судмедекспертизи. Ставши професіоналом, він сподівається, що ще є шанс розслідувати той страшний злочин, щоб довести невинність Аллена-старшого і знайти справжнього злочинця. З цією метою хлопець навіть наважився на секретний експеримент, однак в процесі щось пішло не так, і з-за вибуху в лабораторії він став володарем суперздатності переміщатися в просторі з надзвичайно високою швидкістю.

Така мутація відкривала безліч перспектив, але Баррі виявився далеко не єдиною людиною-флеш в місті. Зустрічаючись з ними, він дізнався, що не всі швидкісні мутанти використовували свій дар на благо людям. Деякі скоювали злочини і безкарно йшли від правосуддя. Серіал Флеш 4 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Отримавши унікальну можливість повернутися в минуле, молодий чоловік змушений заново пережити жахливий день, коли від рук цього чудовиська загинула його мама. Зате тепер він може змінити хід подій і запобігти трагедії, що сталася з його родиною.

Режисер: Девід Наттер
В ролях: Грант Гастін, Кендіс Паттон, Рик Коснетт, Даніель Панабейкер, Carlos Valdes, Томас Кевена, Джессі Л. Мартін, Джон Уеслі Шіпп, Стівен Амелл, Есіе Бенкрофт