Геніальний Шерлок Холмс змінив Англію на місто вогнів Нью-Йорк, а незмінним супутником стала доктор Джоан Ватсон. Спочатку вона тільки допомагала генію відновлюватися після курсу лікування від наркоманії, але незабаром так перейнялася його працюй і методами, що змінила спосіб життя. Допомагаючи слідству в заплутаних справах, як консультанти поліції, поступово вони стають набагато більше , ніж просто напарники. Талановитий тандем доповнює один одного. Зарозумілий Шерлок вважає себе найкращим і неперевершеним фахівцем в розкритті злочинів. Оточуючі давно звиклися з примхами і на всі дивацтва не звертають уваги. Його дедукція і здатність помічати непомічене іншими постійно захоплює оточуючих.

Неабиякий розум колишнього лікаря, витонченість Ватсон і вміння швидко знаходити підхід до людей приносить користь співпраці. Будні невтомної парочки не завжди наповнені криміналом і бандитами. Нерідко вирішення проблем особистого характеру вимагає від героїв набагато більше зусиль. У новому сезоні сищикам знадобитися все вміння логічно мислити і приймати вірні рішення, незважаючи на особисті драми. Серіал Елементарно 7 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У Джоан помирає батько, до того ж сімейні розбіжності з сестрою заважають зосередитися на справах. А у партнера знову серйозні проблеми зі здоров’ям. Але злочинцям не вдасться сховатися.

Режисер: Джон Полсон, Ґай Ферланд, Christine Moore
Актори: Джонні Лі Міллер, Люсі Лью, Ейдан Куінн, Джон Майкл Гілл, Джордан Гелбер, Офелія Ловібонд, Ато Эссонда, Нелсан Елліс, Джон Ноубл