Алан дуже успішний режисер, якому належить перед смертю зняти неймовірний фільм. Справа в тому, що багато років тому в одному замку була вбита дівчина. Її звали Джулією і саме її історію всі хочуть почути. Недовго думаючи, чоловік бере на роль цієї дівчини відому актрису. І разом вони мають намір оглянути замок і знайти всі факти, які тільки пов’язані зі смертю Джулії. Але вони навіть уявити собі не могли, що вивчаючи його знайдуть досить дивне дзеркало. Воно переміщує хлопців у часі і вони опиняються в замку в той час, коли його господиня була ще жива. І тепер, здавалося б, фільм буде зняти набагато простіше.

Але всіх дуже сильно вражає той факт, що насправді виявляється Христина є точною копією Джулії, що змушує дівчину деякий час прибувати в шоковому стані. Спершу Алан радіє тому, що тепер картина буде ідеальною. Однак у хлопців з’явилося занадто багато питань з цього приводу і вони мають намір знайти якомога швидше на них відповіді. Серіал Дзеркало життя 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Які ж таємниці ховаються за цією історією і що буде ще попереду чекати дівчину, яка явно не була готова до такого повороту подій? Чи зможе вона зрозуміти, яке відношення вона має до покійної?

Режисер: Педро Васконцелос
В ролях: Алінні Мораес, Рафаель Кардосо, Віторія Страда, Жулія Лемертц, Ірен Раваче, Анжелу Антоніо, Патрісія Травассос, Режіналду Фаріа, Віра Фішер, Еміліано Куейроз