«Дворняги» — це оригінальний, всесвітньо відомий ляльковий ситком для дорослої публіки, з новим поглядом на вже стали звичними формати. Адже головними героями цього лялькового комедійного серіалу є, як це не дивно, зграя вуличних аморальних тварин, що живе на задвірках пабу в звичайному світі серед людей. Присутні тут: вихований і стриманий лис-метросексуал Нельсон, зациклена лише на собі гламурна афганська борза Дестони, мріє про ідеальну господині, дивакуватий кастрований кіт Маріон, нещадний і жорстокий голубок Калі і ще один, вічно матюкається, лис-соціопат Вінс — своїми характерами і особливостями уособлюють практично всі людські пороки і гріхи.

Але тут є і зворотна сторона, так як з усім цим негативом ведеться постійна боротьба! Історії, що відбуваються з усією цією різношерстою компанією, різноманітні-це детективи, трилери, мелодрами, пародії і комедії. Так, гумор тут місцями цинічний, але вже в чому, а в точності і ємності йому не можна відмовити. Одні лис є вельми привабливим мачо, який не пропустить жодної спідниці. Іншому палець в рот не клади — дай лише вилаятися матом. Серіал Дворняги 1-2 сезон (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Афганський хорт дуже егоцентрична особа. Кіт не може нічим похвалитися крім того, що його кастрували, хоча це скоріше мінус, ніж плюс. Ну а голуб звичайнісінький представник свого племені.

Режисер: Адам Міллер
В ролях: Деніел Тетсэлл, Руфус Джонс, Кеті Бренд, Люсі Монтгомері, Пол Кей, Рут Бретт, Тоні Вей, Фелікс Декстер, Льюїс Маклауд, Уоррік Броунлоу-Пайк