Катя не планувала залишатися в рідному селі з дивною назвою Хацапетівка. Робота дояркою вимагає зусиль, недостатньо оплачується, дівчина вирішує спробувати щастя в столиці, не боячись того, що стане предметом насмішок з боку столичних жителів. Вибитися в люди, чого не змогли досягти її родичі. Юну простушку обкрадають відразу ж, як тільки вона прибуває на московський вокзал, невдалої виявляється спроба вступу в інститут, але повертатися назад Катя не планує. Справжнім порятунком стає знайомство з Дімою Булычевым.

Хлопець переживає непростий період – вмираючий дід становить дивне заповіт, за яким усе його стан може дістатися Фонду природи, якщо тільки хлопець протягом місяця не зіграє весілля з коханою жінкою. Катя стає ідеальною кандидатурою на роль нареченої і майбутньої дружини, ось тільки родичі з боку чоловіка насторожено сприймають нахабну на їх погляд провінціалку. Серіал Доярка з Хацапетівки 1-3 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Молодята знають про фіктивність свого союзу, тоді як для оточуючих шлюб вважається самим що ні на є справжнім. Ось тільки дружині вдається закохати в себе чоловіка, чого він зовсім не очікував.

Режисер: Павло Снісаренко
В ролях: Марія Куликова, Віталій Салій, Марія Ткаченко, Денис Мартинов, Дмитро Ульянов, Кирило Гребенщиков, Любов Германова, Дмитро Лаленков, Денис Курочка, Наталя Гудкова, Сергій Калантай