У серіалі вміло поєднані містичний сюжет, чорний гумор і саркастична жорсткість, коли ошметки нечисті летять в різні боки. Сюжет оповідає про поліцейських, які б’ються не з рядовими злочинцями, а небезпечними і надсильними тварюками. Рік тому ці істоти прийшли в долину Сан-Франциско, але кінця світу не було. Просто тепер на темних вулицях міста стало на одну небезпеку більше. Зрідка кровожерна нечисть робить вилазки на бідних громадян Америки, але влада не вважає ситуацію критичною. Саме тому за справу беруться поліцейські, яким і належить розібратися з кровожерними монстрами.

Безліч інтриг, і переплетень подій весь час тримають глядача в напрузі, адже в Долині Смерті не буває схожих днів і кожна хвилина може стати останньою. Але головні герої намагаються жити, як і всі звичайні люди. Вони вирішують свої проблеми, борються з недоліками, хвилюються про своїх рідних і близьких. У команді винищувачів нечисті 6 поліцейських, кожен з яких наділений своїм неповторним характером.

Серед них і брутальний коп, пристрасно бажаючий виділитися, і приблизний сім’янин, люблячий дружину і дітей. Серіал Долина смерті 1 сезон (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дрю Дэйуолт, Остін Рідінг, Джордан Ось-Робертс
В ролях: Тексас Беттл, Брайс Джонсон, Таня Реймонд, Чарлі Сандерс, Брайан Коллен, Кейті Лотц, Тобі Меули, Відні Л. Аркораки, Канту Р. Дж., Кортні Хэлверсон