В центрі уваги сюжету виявляється Даніель Харроу. Цей чоловік багато років працює медичним експертом. У своїй галузі знань він просто приголомшливий фахівець, який чудово знає людське тіло і його особливості. Головний герой нерідко виступає в якості помічника при проведенні складних розслідувань. Чоловік упевнений, що попереду його чекає складна і по-справжньому напружена робота, адже кримінальний світ ніколи не спить. У другому сезоні Харроу повернеться до звичних справ, адже йому ще потрібно розкривати особливо складні і заплутані злочини, вчинені цими негідниками і геніальними маніяками.

Однак несподівано для Даніеля спливають деякі подробиці з його минулого, які можуть стати причиною виникнення численних проблем в житті Харроу. Минуле зламає даний цього найбільше боїться персонаж, до того ж проблеми можуть торкнутися і його сім’ї. Серіал Доктор Херроу / Харроу 2 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чи впорається Даніель з новою хвилею труднощів? Чи вдасться головному героєві вибратися з ями, в яку потрапив так несподівано, як це тільки було можливо!

Режисер: Тоні Кравіц, Пітер Селмон, Кейт Денніс
Актори: Йоан Гріффіт, Мірра Фолкс, Деміен Гарві, Ремі Хий, Робін Малкольм, Елла Ньютон, Ганна Лізі Філліпс, Патріс Кокс, Мартиниа о’салліван, Парі Парандуш