Серіал «Доктор Мартін 8 сезон» 2017. Чоловік на ім’я Мартін тривалий час працював в одній з престижних лікарень туманного Лондона. Там він був хірургом, який подавав великі надії, але низка невдач і труднощів поставила хрест на кар’єрі талановитого лікаря. Тоді він приймає рішення повернутися в своє рідне невелике містечко, яке знаходиться в графстві Корнуелл. Тут немає великих лікарень з найсучаснішим обладнанням. Тепер він працює звичайним терапевтом в маленькій лікарні. Вони звертаються до нього з різними питаннями.

Мартін безумовний професіонал в медицині, однак, його складний характер сильно позначається на його відношенні з керівництвом лікарні та її пацієнтами. На нього часто звертаються зі скаргами пацієнти, над якими він жорстко жартує або дозволяє говорити все, що думає.

Та й Минуле Мартіна нагадує про себе, що має складний характер лікар до свого виїзду з цього міста нажив собі чимало ворогів. Тепер зустріч з минулим неминуча. Серіал Доктор Мартін 8 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бен Болт, Найджел Коул, Підлогу Сід
В ролях: Мартін Клунес, Керолайн Катц, Іен Макніс, Джо Эбсолом, Джон Маркес, Селіна Каделл, Стефані Коул, Кетрін Паркінсон, Джессіка Ренсом, Айлін Еткінс