Гостросюжетний багатосерійний містичний кінофільм «Дивні дива» повертає нас в невелике містечко, де розвиток подій починається з жахливої катастрофи. Страшне явище приводить в жах місцевих жителів, а школяр Вілл, просто зникає в невідомому напрямку. Хлопець повертається ввечері на велосипеді від свого кращого друга, але так і не добирається додому. Стурбована мати, самостійно виховує Уїлла і його старшого брата, робить марні спроби відшукати зниклу дитину. І тільки трохи пізніше перед жінкою відкривається страшна істина, коли Уілл знаходить можливість передавати послання матері за допомогою електрики.

Але такі звістки зрозумілі тільки люблячому людині, інші люди ставляться до жінки трохи саркастично, вважаючи, що нещасна зійшла з розуму після зникнення молодшого сина. Товариші Уілла також не залишають надій знову побачити його, вони окремо від дорослих, займаються пошуками приятеля, а виявляють бритоголовую дивну дівчинку «Одинадцять», що володіє екстрасенсорними здібностями. Серіал Дивні дива 3 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопці ховають незнайомку від батьків, вважаючи, що тільки вона зможе допомогти в пошуках зниклого приятеля. Потім з’являється ще одна дивна особа з татуйованою міткою на зап’ясті «Вісім», яка допомагає вже прибула на землю дівчинці вдосконалити власні навички.

Режисер: Метт Даффер, Росс Даффер, Шоун Леві
Актори: Вайнона Райдер, Девід Гарбор, Finn Wolfhard, Міллі Боббі Браун, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Наталія Даєр, Charlie Heaton, Кара Буоно, Joe Keery, Noah Schnapp, Sadie Sink, Дакре Монтгомері