Анастасія талановита творча особистість, яка дуже любить свою професію художника-оформлювача. А ось в особистому житті у дівчини ніяк не склалося. Коханий чоловік кинув її після того, як дізнався, що дружина не зможе народити йому дитинку, а яка сім’я без дітей. Залишивши її зі своїм відчаєм, одного разу він просто зник у невідомому напрямку. Посумувавши трохи молода, жінка вирішує усиновити малюка з притулку. Її похід в дитячий будинок закінчується прихильністю до пустотливого хлопчиська Єгора, якого тепер героїня мріє забрати і піклується про нього.

7 річний непосида теж прикипів до Насті, але бюрократія оформлення документів та проходження відповідної комісії поки що не дає їм можливість зажити під одним дахом щасливою маленькою сім’єю. Єдине, що їй дозволяють, це забрати Єгорку на один день з ночівлею. Адже маленький чоловічок не простий, як його однолітки. Після пережитої травми два роки тому він не розмовляє. У чому причина його мовчання ніхто не знає. Серіал Дитина на мільйон 3, 4 серія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але коли на наступний день Настенька повертає улюбленця в притулок, виявляється за ними всю дорогу йшла стеження. Незнайомці охоронці тюремного закладу. Малюк знає, де захований мільйон доларів.

Режисер: Тарас Дудар
Актори: Анастасія Паніна, Максим Донець, Владислав Никитюк, Максим Боряк, Андрій Ісаєнко, Сергій Сипливий, Валентин Томусяк, Владислав Мамчур, Ігор Тихомиров