Серіал Дитина на мільйон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Головною героїнею виступає Наталія, жінка середнього віку, яка працює художником-оформлювачем. Панночці подобаються її службові обов’язки, яким вона присвячує практично весь вільний час. Такий небачений трудоголізм викликаний цілковитою відсутністю особистого життя. У минулому вона була заміжня, але, на превеликий жаль, шлюб досить швидко розвалився, а все через те, що у бідолахи все ніяк не виходило завагітніти. У підсумку, розійшовшись з чоловіком, нещасна повністю поринула в роботу. Одного разу вона зважилася на усиновлення дитинку з тутешнього дитячого будинку. Ідеальним кандидатом їй здався кумедний семирічний сирітка на ім’я Єгор.

Ось тільки членам спеціальної комісії жахливо не сподобався той факт, що Наташку кинув коханий і тепер вона самотня. Тільки заради виключення їй дозволили взяти на одну ніч додому вищеописаного хлопчика, який, як виявилося, кілька років тому отримав важку моральну травму, з того часу замкнувшись у собі. При цьому ніхто не міг точно сказати, що саме сталося з дитиною. Серіал Дитина на мільйон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Слід зазначити, хлопці чудово провели час, а коли Наталя привела хлопчика назад в інтернат, з’ясувалося, що за крихтою активно стежить наглядач місцевої в’язниці. Вся справа в тому, що Єгор єдиний, хто знає, де захована запаморочлива сума у розмірі одного мільйона доларів.

Режисер: Тарас Дудар
Актори: Анастасія Паніна, Максим Донець, Владислав Никитюк, Максим Боряк, Андрій Ісаєнко, Сергій Сипливий, Валентин Томусяк, Владислав Мамчур, Ігор Тихомиров