Серіал День сонця всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


Власниця картинної галереї переживає не найкращі часи. Чоловік довго не давав розлучення, а коли зрозумів, що цього не уникнути, зробив все, щоб її розорити, щоб покарати, так би мовити рублем, не менше. Вона весь цей час намагалася довго прийняти його поведінку, але, на жаль, не могла. У неї в житті було чимало самих різних важливих моментів, пов’язаних з ним, але тепер вона вже не знає, чи варто ними захоплюватися. Він убив все хороше, що було між ними, навіть її світлу пам’ять про минуле. Зараз жінка висить на волосині від розорення і не знає, чи варто їй думати про щось крім пошуку роботи. Раптом в життя героїні вихором вривається її стара приятелька.

Та приносить благу звістку. У місто прибула американська знаменитість. Художник, який підкорив своїми роботами весь світ. Тепер він тут і бажає, у що б то не стало в галереї героїні провести свою виставку. Перша реакція була негативною. Власниця галереї не просто сторопіла від такої пропозиції, вона знала цю людину особисто багато років тому і зараз досі не могла її пробачити. На її думку, він її зрадив і все святе, що було в ній. Серіал День сонця всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Почалося все з того, що ця людина запаморочив їй голову, а після зник. Коли вона дізналася, що в Америці той спішно одружився, віра в людей зовсім покинула її на багато років. Тепер вона ні бачити, ні чути його не бажає, але цікавість взяла гору.

Режисер: Вікторія Мельникова
Актори: Євгенія Лоза, Анастасія Лютова, Олександр Пашков, Данило Сушко, Віктор Васильєв, Сергій Гирич, Валерія Ходос, Ксенія Данилова, Ксенія Ніколаєва