Роуз мати-одиначка, тихо живе зі своєю дочкою в невеликому містечку. В результаті ланцюжка трагічних випадковостей, соціальні служби починають підозрювати Роуз в знущаннях над дитиною. Не слухаючи заяв матері про всю безпідставність звинувачень, служби відбирають дівчинку у матері до подальших з’ясувань. А в окрузі починає відбуватися щось дуже незрозуміле. Все швидше розносяться чутки про дивну поведінку деяких людей. Те, що це не соціальний експеримент або чийсь страшний розіграш стає зрозуміло вже досить скоро. Незрозуміло чому, але люди божеволіють і починають вести себе зовсім як тварини. Гірше і страшніше те, що невідома зараза поширюється повсюдно і з величезною швидкістю.

Міста занурюються в паніку і жах. Люди, абсолютно не готові до такого повороту подій, частіше гинуть, а ті, яким вдається вижити, збираються в групи. Воювати доводиться не тільки з живими мерцями, але і з втратили всі залишки розуму і знахабнілими від вседозволеності бандами злочинців. В одній з таких груп і виявляється головна героїня. Серіал Чорне літо 1 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Думки про дочку надають їй сили битися з кровожерливими зомбі. Роуз впевнена, що їй вдасться розшукати свою дитину, а поки разом з групою таких же переляканих біженців, вона намагається зберегти своє життя.

Режисер: Тім Кокс, Джон Хайамс
Актори: Саль Велес мл, Aidan Fink, Кеш Хілл, Michael Aucoin, Джоель Гань, Девід Нэйсом, Джоель Джекшоу, Brianna Johnston, Бад Класки, Braden Overwater