Проживаючи в чарівному світі, молодий маг на ім’я Джек кожен день займався навчанням магічних дисциплін і зельевареньем. Кожен день йому був схожий на попередній. Герой прокидається, снідає і рухається до своїх побратимів, щоб вирішити повсякденні проблеми. Одного разу Джеку набридло битися зі своїми ворогами і спільно готувати той чи інший чарівний напій. Дізнавшись про людський світ, Джеку захотілося насолодитися його надзвичайністю, адже люди якось справляються без магії. Незабаром, головний герой вирішив покинути свою батьківщину і переїхати в зелений край Австралії.

Хлопець не очікував, що без магії можна побачити красу тієї природи, яка знаходиться на території країни. Джек був у захваті від нового житла, і робив все можливе, щоб обходиться без чарівництва. Спочатку хлопцеві було дуже незручно справлятися з усіма домашніми справами, не використавши допомогу з боку магії. Але незабаром він звик до такого існування, і повністю відчув гармонію з природою.

Життя Джека протікала спокійно і рівномірно, поки його побратими не вирішили переселитися ближче до колишнього чарівникові. Серіал Чарівники зеленого континенту 1 сезон (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Майкл Шэнкс
В ролях: Майкл Шэнкс, Меник Гунератне, Mark Bonanno, Nicholas Issell, Ніколас Колла, Бен Ріджуелл, Марк Мітчелл, Брюс Спенс, Nicolette Minster, Крейг Янссон