Третій сезон продовжує розповідати про неймовірну роботу фірми, яка належить Джейсону Буллу. Цей чоловік психотерапевт, якому вдається за допомогою своїх умінь здійснювати те, на що інші просто не здатні. Він помічає найдрібніші подробиці і це допомагає йому розслідувати такі справи, з якими інші б просто не впоралися. Він прекрасно розуміє, в яких йому ситуаціях і як варто краще діяти. Він завжди напевно впевнений в тому, за що береться, а тому, як ми вже могли помітити у нього завжди достатньо клієнтів, які готові заплатити будь-які гроші, для того, щоб він взявся за їх справа.

Тільки ось так вже вийшло, що він береться лише за ті справи, де він напевно знає, що людина вже точно не винен. У таких справах він ще жодного разу не програвав і варто сказати, йому вдалося домогтися неймовірних успіхів у цій справі. Однак він не має наміру зупинятися на досягнутому, і попереду всю його команду фахівців чекають розслідування, які допоможуть їм відправити за грати величезну кількість злочинців і виправдання невинних.

Тільки от чи всі справи будуть такими ж як і раніше або навіть таким фахівцям попадуться такі, з якими впоратися буде практично неможливо, що тільки ускладнить всю задачу? Серіал Булл 3 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дуглас Арніокоскі, Родріго Гарсія
Актори: Джеймі Лі Кіршнер, Люк Слаттер, Крістофер Ніл Джексон, Майкл Уетерлі, Трієсті Келлі Данн, Женева Карр, Анна Люсія Аттанасіо, Джеффрі Блейк