Молода, цілеспрямована, захоплена дівчина з сюжету «Болотна істота / Болотне чудовисько», присвятила власне життя виключно вивченню мікробіології, досягнувши в даному питанні чималих вершин. Вона з юного віку невимовно захоплювалася цим напрямком науки, мріючи відкрити велику таємницю природи. Леді, днями просиджувала в лабораторії, досліджуючи загадкові мікроорганізми, проводячи всілякі експерименти, спостерігаючи через сучасну оптику за поведінкою зразків. Крім улюбленої роботи, юну особу ні що більше не цікавило. Вона часто ігнорувала неодноразові натяки знайомих хлопців, пропонують провести чудовий вечір, не бажаючи відволікатися і розтрачувати по дрібним дрібниці вільний час.

За подіями, з величезним незадоволенням спостерігали батьки, які не залишають надію дочекатися бажаних онуків, але вічно зайнята дочка, не вступаючи в безглузді суперечки, продовжувала займатися улюбленою тематикою. Незабаром, героїню запримітили, запросивши до співпраці військова організація, надавши жінці чудові умови подальшого розвитку. Одного разу, серед жителів невеликого поселення, що мешкають недалеко від боліт, спалахує дивна пандемія. Серіал Болотна істота / Болотне чудовисько 1 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Леді, негайно відправляється, для з’ясування того, що відбувається жаху, враховуючи невідому мутацію серед нещасних людей. Вона знайомиться з симпатичним, видатним юнаком, відомим вченим Алексом, раптово гинучим з невідомої причини.

Режисер: Тоа Фрейзер, Michael Goi, Івен Кац
Актори: Henderson Wade, Дженніфер Білз, Andy Bean, Уілл Паттон, Дерек Мірс, Вірджинія Медсен, Крістал Рід, Maria Sten, Кевін Дюран, Леонардо Нам, ЕрДжей Сайлер