Багатий клієнт з провінційного містечка закохується в стриптизерку, яка виступає з оригінальним номером в нічному клубі. Інга приймали наполегливі залицяння семи Фірсова, що пропонує їй заміжжя. Принципову згоду на шлюб дозволяє заможному спадкоємцю олігарха викупити наречену у власника розважального центру. Приваблива красуня з мегаполісу оселилася з чоловіком в Заозерську, де мером служить її свекор Володимир. У школі танців героїня набирає групу дівчаток для навчання азам хореографії та балету.

Однією з улюблених її учениць стає Юля, дочка градоначальника. Голова муніципалітету для благоустрою скверу та площі запрошує обдарованого архітектора Богдана Ключевського. Столична знаменитість знайомиться з пам’ятками для загального розвитку. У сферу інтересів корисного гостя входить танцювальний гурток. Саме там генія зодчества зачарувала грацією Інга. Захоплення почесного глядача Юлія сприйняла на свій рахунок. Серіал Благі наміри 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Семен пропонує модному дизайнеру здійснити будівництво приватного будинку. Після довгих коливань москвич погоджується виконати тривіальне прохання єдиного наступника Володимира.

Режисер: Сергій Борчуков
В ролях: Дмитро Орлов, Валерій Афанасьєв, Глафіра Тарханова, Ольга Гришина, Анастасія Віденська, Андрій Барило, Яна Соболевська, Володимир Гориславець, Марія Тарасова, Володимир Жеребцов