Серйозне навчання в медичному університеті і подальша практика в клініці витіснили У Тетяни особисте життя. Тридцять років – це вік, коли треба задуматися про створення сім’ї. Коли поруч з’явився офіцер поліції, який займав пост в управлінні внутрішніх справ, вона відчула міцне чоловіче плече, на яке можна спертися. На пропозицію одружитися відповіла згодою. Перший місяць приніс Бобровим щастя, про яке мріялося. Здавалося, дівчина зробила правильний вибір. Поступово, але із завидною постійністю, почав проявлятися деспотичний характер чоловіка. Ревнощі, закиди, причіпки і, нарешті, побиття. Він вибачився за нестриманість, і дружина пробачила, але стала жити в страху нових дивних проявів любові.

Особливо дратували чоловіка запізнення після роботи. Він не хотів вникати в специфіку ненормованої діяльності, пов’язаної з пацієнтами і адміністрацією лікарні. Таня з тривогою в серці наближалася до будинку, втікши із зборів у головлікаря. Її побоювання повністю виправдалися. Серіал Біжи, не оглядайся! (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він бив сильно, але акуратно, майстерно завдаючи ударів по невидним частинам тіла. Єдина думка опанувала свідомість: бігти. Жінка знала, що отримати розлучення їй не вдасться.

Режисер: Мирослав Маліч
В ролях: Юлія Жигалина, Олександр Пашков, Юлія Рудіна, Володимир Фоков, Марина Кукліна, Олександр Кобзар, Михайло Романов (II), Віталій Іванченко, Володимир Скорик, Володимир Мовчан, Антоніна Макарчук