Вероніка завжди мріяла бути детективом і навіть її дитячі ігри були спрямовані в це русло. Захоплення переросло в професіоналізм. Звичайно для тендітної красуні це зовсім не жіноча професія. Проте Ніка служить в Слідчому комітеті. Колеги поважають за витримку, вміння рішуче і чітко реагувати на ситуацію. Вона — справжній фахівець, керівництво пророкує успішну кар’єру і можливість швидкого зростання. Це не заважає жінці бути прекрасною господинею, турботливою половинкою. Улюблений чоловік Костянтин не може натішитися, що отримав таку чарівну дружину, яка не перестає балувати кулінарними шедеврами, а головне все встигати. Вони щасливі разом на заздрість оточуючим.

Попереду їх чекає черговий весільний ювілей, який вони збиралися відзначити у вузькому сімейному колі. Заради такого важливого приводу Ніка раніше відпросилася додому. Тут її наздогнала жахлива новина — її Костя убитий. При цьому поруч з ним було виявлено тіло молодої дівчини. Вона — дружина відомого кримінального авторитета. Серіал Біле-чорне (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Головна героїня не вірить у зрадницьку зраду, і намагається з’ясувати, як ці двоє опинилися поруч. Адже це більше, ніж дивно. Але начальство не допускає досвідченого слідчого до справи.

Режисер: Ігор Москвітін
В ролях: Марія Машкова, Юрій Дяк, Дмитро Ульянов, Олександр Пашков, Роман Маякин, Міла Сивацька, Олена Турбал, Олександр Рудько, Дар’я Трегубова, Анатолій Зіновенко, Олександр Суворов і ін.