Алекс-головна героїня серіалу в другій частині фільму змушена була ховатися. Її підозрювали у скоєнні терору. Але дівчина змогла довести, що вона не винна. Тепер база стала для молодої особи рідним домом. Проходить три роки після тих подій, але Алекс Перриш все так само знаходиться в розшуку. Дівчина ховається в Італії. Персона не привертає до себе уваги і живе звичайним життям. У минулому вона-колишній аналітик, що працює в ЦРУ. До певного моменту жінка не знала клопоту і віддалилася від світу терору. Але одного разу випадково до неї в руки потрапляє цікавий матеріал. Шелбі викрадений. Колишній агент мала інформацію, що в цьому замішаний злочинець, який торгує зброєю, його називають «Вдова».

Дівчина приймає рішення переїхати в США і знайти Шелбі. Вона звертається за допомогою до Оуена, Райана і Гаррі. Жінка хоче реабілітуватися, і нарешті стати своєю людиною серед служб, розшукують саме її всі ці роки. Перріш приймається за справу. Знайти Шелбі потрібно швидше, поки швидше не зловили Алекс. Час грало не на її користь.

Діяти потрібно швидко. Шелбі єдиний шанс дівчини виправити своє життя і не ховатися в галасливих дворах. Зрештою вона не злочинниця, якою її всі вважають. Серіал База Квантіко 3 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стефен Т. Кей, Пол А. Едвардс, Тор Фройденталь
Актори: Тейт Еллінгтон, Анабель Акоста, Грехем Роджерс, Ясмін Ел МАССР, Джоанна Е. Бредді, Jean-Pierre Picardy, Онжаню Елліс, Джош Хопкінс, Джейк МакЛафлін, Пріянка Чопра